1. Anasayfa
  2. Oyun

Starfield: Bethesda’nın Uzay Destanı

Starfield: Bethesda’nın Uzay Destanı
0

Bethesda Game Studios, uzun zamandır beklenen yeni oyunu Starfield’ı duyurdu. Oyun, 11 Kasım 2022’de Xbox Series X/S ve PC için çıkış yapacak.

Starfield, Bethesda’nın ilk tamamen yeni evreninde geçen bir rol yapma oyunudur. Oyuncular, uzay gemisi Constellation’ın kaptanı olarak, uzayın derinliklerini keşfedecek, yeni gezegenler ve uygarlıklar keşfedecek ve kendi kaderlerini tayin edecekler.

Bethesda, Starfield’ın şimdiye kadar yarattıkları en büyük ve en iddialı oyun olduğunu söylüyor. Oyun, 1000’den fazla keşfedilebilir gezegen ve ay içerecek ve oyuncular, kendi uzay gemilerini özelleştirebilecek, mürettebatlarını yönetebilecek ve uzay korsanları, uzaylılar ve diğer tehlikelere karşı savaşabilecekler.

Starfield’ın hikayesi, oyuncuların kendi karakterlerini yaratmaları ve kendi uzay yolculuklarına çıkmalarıyla başlayacak. Oyuncular, Constellation’ın kaptanı olarak, uzayın derinliklerini keşfedecek, yeni gezegenler ve uygarlıklar keşfedecek ve kendi kaderlerini tayin edecekler.

Bethesda, Starfield’ın hikayesinin çok dallı ve oyuncuların seçimlerinin oyunun gidişatını önemli ölçüde etkileyeceğini söylüyor. Oyuncular, farklı gezegenlerde farklı görevleri tamamlayarak, farklı fraksiyonlarla ittifak kurarak ve kendi kararlarını vererek oyunun sonunu etkileyebilecekler.

Starfield’ın grafikleri de Bethesda’nın şimdiye kadar yaptığı en iyi grafikler olacak. Oyun, yeni nesil Creation Engine 2 oyun motoruyla geliştiriliyor ve oyunculara daha gerçekçi ve etkileyici bir uzay deneyimi sunacak.

Bethesda, Starfield’ın uzun zamandır üzerinde çalıştıkları bir proje olduğunu ve oyunun hayranlarını hayal kırıklığına uğratmayacağını söylüyor. Oyun, 11 Kasım 2022’de Xbox Series X/S ve PC için çıkış yapacak.

Starfield’ın Özellikleri

  • 1000’den fazla keşfedilebilir gezegen ve ay
  • Özelleştirilebilir uzay gemileri
  • Yönetilebilir mürettebat
  • Uzay korsanları, uzaylılar ve diğer tehlikelere karşı savaşlar
  • Çok dallı hikaye
  • Oyuncuların seçimlerinin oyunun gidişatını etkilemesi
  • Yeni nesil Creation Engine 2 oyun motoru

Starfield’ın Çıkış Tarihi

Starfield, 11 Kasım 2022’de Xbox Series X/S ve PC için çıkış yapacak.

Starfield’ın Fragmanı

Starfield’ın Resmi Web Sitesi

Starfield resmi web sitesi bağlantısı

Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir