1. Anasayfa
  2. Puan Sistemi İle Gelir Elde Edin

Puan Sistemi İle Gelir Elde Edin

Puan Sistemi İle Gelir Elde Edin

Merhaba,

Ben, TeknoFex Genel Yöneticisi Zübeyir Çinğay , TeknoFex Türkiye Geneli Teknoloji Site olma doğrultusunda emin adımlarla ilerlemekte. Websitemizde bir çok katagoride içerikler mevcuttur. Güncel olarak işleyişimiz içersine önemli bir gelişme ile okurlarmıza ek gelir imkanı sunmaktayız.

Özgün içerik Göndererek ve Yayınlanan içeriklere uygun özgün yorum yaparak puan kazanabilirsiniz.

Puan karışığımız 1 puan = 1 TL dir.

Makale gönderenler için = 10 puan

Özgün Yorum yapanalr için = 1 puan belirlenmiştir.

İçerik olarak makale gönderen okurlarımız; 15 puan kazanır , makale içeriği minumum 500 kelime olmak zorundadır. Makaleler içerik yöneticilerimiz tarafından incelenip yayınlanır. Makale Kopya Kontrol sitelerinde incelenir eger özgün bir makale ise konusu düzgün ise onaylanır ve PUAN üyeliğine onaylandıktan sonra otomatik olarak tanımlanır.

Makaleme Uygun Katagori Yok!

Yazdığınız Makale içeriğine uygun katagori bulamayan makale yazarları e-posta veya skype adresinde ulaşabilirler. Eklenmesini istediği katagori bildirerek, Uygun görüldü taktirde teknofex.com eklenecektir.

İçerik Kopya veya Yapay Zeka olursa ne olur ?

içerikleriniz kontol sağlanmakta. Kopya içerikler Yayınlanmaz.

YZ ile yazılan makaleler YZ’nin yazığı makaleleri anlayan siteler bulunmakta. Gönderilen makalaler kopya kontrol gibi bu sitelerde YZ olup olmaığı kontrol edilir. Eğer YZ ise makale yayınlanmaz.

Gönderilen Makaleler Ne Zaman Onaylanır?

Gönderilen Makaleler; P.tesi-Cuma 9:00 saat ile  17:00 arasında onaylanır.

Yorum yapan okurlamız ; 1 puan kazanır , yorumlar içeriğe uygun olmak zorundadır . bot ve benzeri şeyler tesbit edilirse üyelik otomaik olarak sonlandırılır. Yorumlar içerik yöneticilerimiz tarafından incelenip değerlendirilten sonra ONAYlanır. Onay olan yorumların puanları otomaik olarak tanımlanır.

 

Ödemeler Nasıl Yapılır ?

Makale Editörlüğü Yapan okurlarımız için ; 1005 puan olmak zorundadır. 1005 TL minimum ödeme yapılmaktadır.

Yorum Yapan okurlarımız için ; 100 puan olmak zorundadır. 100 TL minimum ödeme yapılmaktadır.

Ödemeler İban ile Yapılmaktadır. İban bilgilerinizi ödeme çekmek istediginiz Zaman Skype ve E-posta Adresimizden Ulaşabilir ve ödemelerinizi çekebilirsiniz , ödemeler 5 iş günü içersinde yapılmaktadır.

 

Email Adresimiz ve Skype Adresimiz ;    [email protected]

TeknoFex.net

 

Paylaş