1. Anasayfa
 2. Film / Diziler

En İyi Aksiyon 10 Bilim Kurgu Filmi

En İyi Aksiyon 10 Bilim Kurgu Filmi
0
 1. Avatar 3 (James Cameron)

Avatar serisinin üçüncü filmi olan Avatar 3, Pandora gezegenine geri dönüyor. Jake Sully ve Neytiri’nin aileleri, yeni tehditlerle karşı karşıya kalıyor.

 1. Star Wars: Rogue Squadron (Patty Jenkins)

Yeni Star Wars filmi Rogue Squadron, bir grup X-wing pilotunun hikayesini anlatıyor. Film, Galaktik İmparatorluk’un yıkılışından sonraki dönemde geçiyor.

 1. Dune: Part Two (Denis Villeneuve)

Dune serisinin ikinci filmi olan Dune: Part Two, Paul Atreides’in hikayesini devam ettiriyor. Paul, Arrakis gezegenini kontrol etmek için mücadele ediyor.

 1. The Flash (Andy Muschietti)

DC Genişletilmiş Evren’in yeni filmi The Flash, Barry Allen’ın hikayesini anlatıyor. Barry, zaman yolculuğu yaparak annesinin ölümünü engellemeye çalışıyor.

 1. Mission: Impossible 8 (Christopher McQuarrie)

Mission: Impossible serisinin sekizinci filmi olan Mission: Impossible 8, Ethan Hunt’ın hikayesini devam ettiriyor. Ethan, yeni bir göreve atanıyor ve dünyayı kurtarmak için mücadele ediyor.

 1. John Wick: Chapter 4 (Chad Stahelski)

John Wick serisinin dördüncü filmi olan John Wick: Chapter 4, John Wick’in hikayesini devam ettiriyor. John, geçmişinden gelen düşmanlarla karşı karşıya kalıyor.

 1. The Matrix 4 (Lana Wachowski)

Matrix serisinin dördüncü filmi olan The Matrix 4, Neo ve Trinity’nin hikayesini devam ettiriyor. Neo ve Trinity, yeni bir Matrix’e girerek dünyayı kurtarmaya çalışıyor.

 1. Knives Out 2 (Rian Johnson)

Knives Out’un devam filmi olan Knives Out 2, Benoit Blanc’ın yeni bir cinayeti çözmesini konu alıyor. Blanc, yeni bir grup şüpheliyle karşı karşıya kalıyor.

 1. No Time to Die (Cary Joji Fukunaga)

James Bond serisinin 25. filmi olan No Time to Die, Daniel Craig’in son kez James Bond’u canlandırdığı film. Bond, yeni bir göreve atanıyor ve dünyayı kurtarmak için mücadele ediyor.

 1. Spider-Man: Across the Spider-Verse (Joaquim Dos Santos, Kemp Powers, Justin K. Thompson)

Spider-Man: Into the Spider-Verse’ün devam filmi olan Spider-Man: Across the Spider-Verse, Miles Morales’in hikayesini devam ettiriyor. Miles, farklı evrenlerden gelen diğer Örümcek Adamlarla birlikte yeni bir maceraya atılıyor.

TeknoFex.net

Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir